SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '15
Lloji :
Chrysler PT Cruiser
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
16,800
Motori (kubik) :
20.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
75020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES PT chraisller 2002 2.0 benxin regjistrim i skaduar
vetura posedon
elkur klim korrika me nxemje dhe ftofje
fellne me guma treja
ngjyr mat 50 perqind
Informata rreth publikuesit
Agim
Prishtinë
l .spoitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »