SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SEAT LEON FACELIFT 1.4TSI / 125PS SPORT
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '16
Lloji :
Seat Leon
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
82,500
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
75023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SEAT LEON 1.4TSI SPORT / 125PS FACELIFT
(Vetura është blerë me porosi dhe e ka të njëjtin Pronar nga fillimi pra prej datës 26.09.2011 me 0.0km)
Mirëmbajta e rregullt në Servisin e Autorizuar të Seat-it
Vetura vjen me liber te servisit dhe fatura te mirmbajtjes.
Vetura Posedon:
Senzorë parkingu Para / Mbrapa
Bandash Alumini (Fellne 17'' me Goma Alltenza) te reja per verë
Bandash te thjeshtë 15"' me Goma Sava për dimer + rrotkapëse
Shtroja (Tepihe- veror)
Shtroja (Tepihe-Gome per dimer)
Pasyret e jashtme me palosje automatike nga komanda e çelësit
Pasqyret e jashtme me ngrohje
ABS > ARIBAG x 8> ESP > Tempomat > SET >
Kontrollues automatik i presionit të gomave
Klimatronik DualZone
Ndërruesi manual 6+1 shpejtësi
Timonin e veshur me lekure dhe multifunksional
Të Integruar: Bluetoth > USB > AUX
Xhamat elektronik Para / Mbrapa
Xhamat me mundësi hapje / mbyllje me komandë të çelësit
Dritat e mjegullës ndizën për ndriqim gjatë kthesave në mënyrë automatike
Dritat e mjegullës ndizën për ndriqim kur futet në marshin për parkim
Vetura është në gjendje ekstra të mirë teknike dhe është shumë i ruajtun, nuk ka nevoje per as edhe ma te voglin investim.
Regjistrim dhe sigurim deri në muajin e 10/2016.
Shpenzimet e veturës
Lokal - 7l deri 8l / 100km vozitje normale
Kombinim = 7l /100km - i testuar
Rrugë të qelun = 5l deri 6l/100km - i testuar
------------------------------------------------------------------
Pres vetëm blerës serioz dhe nuk bëjë kombinim-ndërrim.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
044/049-345-544
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »