SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Renault espace 03
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '15
Lloji :
Renault Espace
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,215
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
75126
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes renault espace dizel me klim me 7 ulse ars abs air bag pasqyre dhe gjama elektronik goma te dimrit komand ne timon tempomat cenzor parkimi te gjitha servisat e kryer 1.9dCi Rks Viber +37744271709
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
mazgit [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »