SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
seat lon
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '15
Lloji :
Seat Leon
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
232,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Spoiler
ID e produktit :
75129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
seat leon ngjendje shum tmir
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arianit
Gjakovë
049424369
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »