SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jaguar xtype 2.0 dızel
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '15
Lloji :
Jaguar X-Type
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
8,700
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
Immobiliser
ID e produktit :
75149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jaguar xtype dızel ı ardhur nga belgıja dogan dhe homologım te kryer
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hamit
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »