SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Punto 1.9 JTD
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '15
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Viti :
2000
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
75199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Fiat Punto 1.9 JTD i viti 2000
Ne gjendje te mir ka regjistrim deri ne muajin Maj
Nr kontaktues 045-387-346
Informata rreth publikuesit
Armendd
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »