SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota Rav4 2.0 4x4 VVT-i
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
Lloji :
Toyota Rav 4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
111,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
75266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
150 HP,
4 goma te dimrit,
4 goma te veres,
Cmimi i diskutueshem.
Informata rreth publikuesit
Burbuqe
Prishtinë
049123766
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »