SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz e220
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '15
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
304,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
75300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Mercedes Benz 044 156 360 049 884 904 numri i ipkos edhe me viber. Qmimi 4500 i pa diskutushem.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Premttim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »