SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '15
Lloji :
Audi
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
158,885
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
75318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.5 dizel,biturbo,4x4 osht negjende shum temir
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dreni
Korroticë E Epërme
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »