SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Audi A8 4.2 TDI Quattro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Prill
Lloji :
Audi A8
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
75325
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shes Audi A8 4.2 V8 TDI Ngjyra e Hint metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK,Goma Te Reja Continental m+s 2017
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , koamdant+Nxemje ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur , ulset elektrike dhe memory ,
ulset me ngrohje , ulset sport , i hapur lart SHIBER , tempomat ,
borkdompjuter , dritat BI XENON HEADLIGHTS sistem , PERDE ,
dritat LED para dhe mbrapa , KAMER mbrapa , zerimin BOSE ,
projtektorin ne xham (heads up display) , navigacion GPS TV HD ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , me dhez pa qels (KEYLESS-GO ,
amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC , abs , esp , airbag ,
mbajtesin e distances DISTRONIC , radio CD SD CARD , fellne . etj
Per me shumë 🤙044198435(viber)
Informata rreth publikuesit
Ermal
044198435
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »