SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 320
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '15
Lloji :
Mercedes 320D
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
320.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Karrige Elektrike
ID e produktit :
75327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E clas 320 ne gjendje te rregullt i sapo i regjestruare!
Bej nderrim edhe me kerre me kubikazhe me te vogel
Mund me kontaktun ne kete nr +37744556118 edhe ne viber
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Drenas
+37744556118
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »