SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Vito
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '15
Lloji :
Mercedes Vito
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1999
ID e produktit :
75337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedesi ne gjendje te rregullt 2.2 diesel me rks deri de muajin e 04.2015
Informata rreth publikuesit
Liridonn
Gjilan
044235652
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »