SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane 2005 ..regjistrim 1 vit
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '15
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
75358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renaul megane 1.9 diesel
I sapo regjistruar
Klima funksionale
Xhamat me rrym x4
Pasqyret me rrym
Senzora dritav , shiut etj
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »