SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chevrolet Equinox Ls
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '15
Lloji :
Chevrolet Tjetër
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
70,000
Motori (kubik) :
3.40
Viti :
2005
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
75359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Esht ne gjendej perfekte bej ndrrim
nr:045687476
Informata rreth publikuesit
Emir
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »