SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 318
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '15
ID e produktit :
75468
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW kock 316 motorrin e ka 1.8 benzin-plin motorrin 96 e ka , regjistrim 10muj shum e rujtne , fellne allumin , tapacirat likur , muzik tmir , goma trej , per ma shum kontaktoni : 049-852-823
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ermir
Suharekë
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »