SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAN 8.90
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Viti :
1985
ID e produktit :
75604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamijonin MAN 8.90 eshe shum i mir dhe eshte i qlajmruar
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »