SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motor ATV
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '15
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
75615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Motori ATV me dogan tpagume i ka 3 shpejtsi edhe mrapa
150c
Press bleres serioz?
Informata rreth publikuesit
endrit
Rahovec
044857017
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »