SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '15
Lloji :
Mercedes 250
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
26,000
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
1991
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
75616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz 250 E-klas viti 91 me klim lekur brenda regjistrim edhe 1 vit ngjyre e kaltert ne gjendje shum te mir qmimi i diskutushem
Informata rreth publikuesit
rasim
Pejë
044253253
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »