SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford focus 1.8 ctdi
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '15
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,800
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Child Locks, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
75703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetur esht ne gjedje shum te mir prefekt vit 2003 vetem 1 vozist deri me tani
nga italia pa dogan
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
049192736
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »