SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0 TDI
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Viti :
2007
Ekstra :
Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
75708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2.0 TDI Viti 2007
Nr i tel 044 268 482
Informata rreth publikuesit
Albann
Ratkoc
Ratkoc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »