SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes makinen
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '15
Lloji :
Mercedes 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
320.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
75710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercede s 320 benxin,,nr i tel 0696941854
Informata rreth publikuesit
Amarildo
Berat, Albania
Berat, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »