SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 91
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
320,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1991
ID e produktit :
75730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2
1991 viti i prodhimit
Dizel
i regjistrua deri ne 15.11.2015
nr 044 232 706
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »