SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a6
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '15
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Radio, Airbags
ID e produktit :
75731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi 2.5v6disel manual
Te kaluara 27000
Vetura posedon klim,airbag,tempomat,abss etj
Vetura esht e doganuar pot e qlajmruar qmimi3200
Nr 044400372
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arjanit S.
Stuttgart, Germany
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »