SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2004 Opel Zafira 2.0 DTI -HIRI- 049-444-830
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '15
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
75738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Zafira 2.0 DTI dizell viti i prodhimit 2004, modeli i vitit 2005. Regjistrim deri me 25.02.2016. Vetura eshte klimatronik, ka senzora te parkingut funksional. si dhe ka kuke.Gomat e para i ka te reja(goma te dimrit), si dhe i ka 4 fellne te aluminit origjinal te opellit me goma te veres.Vetura nuke eshte hipoteke. Vajin si dhe filterat i ka te ndrruar me kohe ne cdo 6500km, per kete kame librin e servisit.
Diskat e pare dhe te mrame i ka te reja si dhe gurtnet e para dhe te mrama.
Informata rreth publikuesit
Aurel
Kamenicë
Kamenicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »