SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA 1.6 BENZIN
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
75752
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Astra G 1.6 Benzin
- ne gjendje shum te mire teknike dhe optike, shum i rujtun dhe te gjitha serviset e kryera me rregull te serviset e autorizuar te opel.

- 1 vit regjistrim deri ne mars 2016

- goma te mira te reja

- bateri (akumulator) edhe 5 muj garancion

- Klim

-airbag

- servo.

- trapa i pa prekun dhe shum stabil

- mbyllje qendrore

- gjamat me rrym

- Pasqyre elektronike

- bord komojuter

- radio cd funksionale

- timoni levizes posht lart

- filtrues ajri mrenda vetures

- enterier shum te ruajtur dhe te paster

- goma te reja te dimrit plus te veres me bandasha

Nuk ka nevoj per asnje investim

pres bleres serioz

Cmim i negociueshem

044696937 Ose IPKO 049696937
Informata rreth publikuesit
vsadulla
044800076
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »