SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.3 cdti 2005
Çmimi :
€4,150.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
1250.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
75755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Corsa 1.3 CDTI IRMSCHER - Dizel - shume ekonomik
-viti: 2005 (11/2005) - modeli i fundit
-185.000 km origjinale - posedon liber servisi
-regjistrim rks deri ne janar 2016 (regjistrimi i pare ne Kosove)
-ne gjendje shume te mire - pa asnje grithje, vetura eshte servisuar rregullisht (i kam krejt faturat)

Posedon: klime funksionale, ABS, Pioneer MP3 me usb, Alarm COBRA (220 euro), parking senzora, airbag, dritat per mjegull, dritat automatike te dites, 2 cilesa, xhamat e zeze fabrikisht (me homologim - ne librez) dhe shume opcione sport te cilat korsa modeli standard nuk i posedon.

Vetura posedon 4 goma te reja per dimer (me fatur)

Mobil: 049271176 (prej ores 12:00 deri 21:00)
Viber: +4915752089274 (ne cdo kohe)

p.s. Nuk jam shvercer, arsyeja e shitjes se vetures: me duhet nje veture me kater dyer dhe familijare. Per ate aresyje vetem bleres serioz ju lutem. Ndrrime nuk beje.

CMIMI ME GOMA TE DIMRIT: 4150 EURO (185/60/R14)
CMIMI ME GOMA TE VERES + OPC FELLNE: 4400 EURO (195/45/R16)
Informata rreth publikuesit
Ilhan
Prizren
+37744414094
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »