SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
suzuki vitara
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '15
Lloji :
Suzuki Vitara
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
78,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik
ID e produktit :
75767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
suzuk vitara 1.6 plin benzin shum i rujtun
Informata rreth publikuesit
Berat
Drenas
045674534
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »