SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '15
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
75830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz 2.2 dizel . Viti 2002 6 shpejtesi manuel . 200.000 tkalume . Ne gjendje shum prefekte . Rregjistrim deri muajin korik .
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Au, Zurich
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »