SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa Romeo 147 1.9 JTD 05 Me DOGAN te Paguar
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '15
Lloji :
Alfa Romeo 147
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
131,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
75936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alfa Romeo 147....1,9 JTD 16 Ventila,
viti 2005...Modelı ı 2007 tes...
xhamat e pasqyret elektronike, -- xhamat e pasme kollor fabrikisht
karrikat lekur e verdhe
10 AIRBEGA
spojlera anash dhe mrapa
dy auspuha special
mbrojtesi i pare special
AMORTIZERAT SPORT KONI, me gvint ( i levizin lart posht simbas deshires mundeni me qu dhe me ul )
131.000 km , Km jane te sigurta,,..
komanda ne tımon drıta te mjegulles ALLOGENKA LLUP
dy dyer,central edhe
gepeku qelet central,
timon levizes posht ,lart
GUMAT E REJA ( SAVA ) M+S 15'she
KLIMATRONIC DY ZONALE 6 shpejci + rikverci
BORD KOMPIUTER
ABS ----------KOMPLET SERVISIN E BER ME ---( 01.11.2014 ) --- Antifrizin G12
ASR
TEMPOMAT
MBYLLJE QENDRORE + EKSTRA SISTEM SIGURIE FABRIKISHT
CD panasonic
i servisuar ne gjendje perfekete ( ALLFA ESHTE DOGANUAR NE MENYR TE REGULLT )
Informata rreth publikuesit
alfa
Mitrovicë
049 648 503
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »