SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw e36 1998
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
Lloji :
BMW 318
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
75995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bmw e36
look m3
muzike 2000Watt
2 dyer
disqe alumini
+355672949798
Informata rreth publikuesit
saimir
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »