SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chevrolet Cavalier (Cabriolet) 1987 Old Timer
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '15
Lloji :
Chevrolet Cavalier
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2800.00
Viti :
1987
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Rregullues Klime, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
76008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura ne gjendje shum te mire si jashte ashtu dhe brenda. Te gjitha serviset e duhura i ka ne rregull..Gjdo pjes te Kembimit e ka te Re, gomat e reja, klime, lekure.
Old Timer - per Marakli 2.8 Benzin/Plin Professional. Hargjimet 7 Euro ne 100 km. Ju sigurojm per makinen dhe hargjimet e saj.
JU MIREPRESIM.
Informata rreth publikuesit
Armend
Prizren
044143216
Dragas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »