SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Stilo 1.9 JTD 2003 Diezel
Çmimi :
€3,390.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '15
Lloji :
Fiat Stilo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
76056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose nderrohet Fiat Stilo 2003 1.9 diezel , vetura eshte me kater dyer klimatronik dyzonale dhe funksionale xhamat elektronik mbyllje central ne qels nga fabrika , posedon dy qelesa dhe librin e servisit . i doganuar ne menyre te rregullt sepse e kame sjell Gjermonia vet dhe garantoj per dokumentacion te vetures.
Mundesi nderrimi me veture KARAVAN
Numri kontaktues 049 777 941
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
+38649552225
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »