SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan Navara - 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '15
Lloji :
Nissan Navara
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Viti :
2008
ID e produktit :
76157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Nissan #Navara - 2008

shes nisan navara
me dogan te paguar dhe homologim
4ulse
044121817.
044324057
Informata rreth publikuesit
AutoBINI
Ferizaj
044 121 817
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »