SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Omega
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
ID e produktit :
76216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
viti i prodhimit : 2002
I pa doganuar
Automatik
2,0 benzin
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lum
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »