SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW BORA 4X4 1.9 TDI 3 TKUQE
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Bora
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
247,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
76219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW bora 6 shpejtesi + R
1.9 tdi 3 t kuqe
4motion (4x4)
110kv- 150ps
Dritat Xenon.
Kuk terheqese e cila edhe i hiqet
Sensor shiu
4 dritaret elektronike
Shiber elektronik
Tempomat - rritja e shpejtesise dhe zvoglimit ne timon Instrument tabllen krom
Navigacion + radio + cd changjer - 6 cop
Ulset lekur te markes se njohur Recaro si dhe me nxemje
Regjistrim RKS 10 MUAJ
Fellne 17coll me goma te reja zr sport
Klim funksionale
Sistem te frenimit ABS
ESP - Stabilitet i mjetit ne ngrica
Pasqyre krom dhe me nxemje
Mbyllje qendrore . Mbyllet automatik edhe gjat levizjes
Dy par qelsa fabrikisht
Sevisin e madh te posa kryer me kilometra te garantuara
QMIMI 5400E i diskutueshem

049695748
Informata rreth publikuesit
Hasan
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »