SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Vito
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
Lloji :
Mercedes Vito
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Viti :
1999
ID e produktit :
76223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
+37744 201 862


Mercedes Vito,

i çregjistruar.
Informata rreth publikuesit
Labinot
Suharekë
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »