SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda 125KB
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
76244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ka gjendje te mir. doganen e ka te paguar,per me shum informata telefononi.
Informata rreth publikuesit
Ni
Paris, France
045 897 942 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »