SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chevrolet. Camaro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
Lloji :
Chevrolet Tjetër
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
3.80
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
76248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina asht ne gjedje te rregullt i Doganuar bej ndrrim me vetur familjare
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Basel, Switzerland
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »