SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mondial 250
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
ID e produktit :
76249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mondial 250 kw viti prodhimit 2007 kilometra 1140 ne gjedje te mir
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Basel, Switzerland
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »