SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sharan 1.9 TDI
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Sharan
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
76250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shum Ngjendje Perfekte Ka Alarm-Cenzor Perpara Dhe Pas,
Ka Tempomat.Ka 7 Karrika.Mund te ndrrohet me Vetura mat te Vogla Si Golf IV ose Passat
Në RKS Ka regjistrim Nje Vit
Numri Telefonit: +37744269872 (Viber)
Shitet Nga Halit Nuza
Informata rreth publikuesit
Emiinn
Smolice
Smolic [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »