SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renault
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
Lloji :
Renault Fuego
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1990
ID e produktit :
76258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
i sapo ardhur na gjermonia eshte ne gjendje shume te mire , i pa doganuar 049 59 49 30
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Prishtinë
044 821 953
hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »