SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi A3 tdi 2.0
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '15
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
76271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes audi a3 2.0 tdi i posaardhur nga anglia eshte i rujshem dhe shume komod pa asnje defekt ne gjende shum te mire, mbyllje qendrore, goma te reja, xhama elektronike, 2 qelsa, bateri te re, hargjime te vogla dhe pak te kalume,,,,
Informata rreth publikuesit
kadri
Prishtinë
044625293
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »