SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E200 BLUE EFFICIENCY
Çmimi :
€19,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '15
Lloji :
Mercedes E 200
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
76287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Mercedes E200 BLUE EFFICIENCY

Vetura eshte ardh nga gjermania , Ka DOGAN+HOMOLOGIM TE PAGUAR me dokumentacion te regullt presim bleres serioz nderrime nuk bejme me asgje.

045 675 508 045 813 498
Informata rreth publikuesit
Gimi
Cologne, Germany
049764805
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »