SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5 2.0TDI
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,324
Motori (kubik) :
1960.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
76466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 5 2.0tdi,2004 me histori te serviseve, pronari i dyte,
me tabela te gjermanise.
Informata rreth publikuesit
Luan
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »