SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi 80 1.8 benzin + plin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '17
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
155,555
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1989
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
76473
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi 80 1.8 benzin +plin punon edhe me benzin edhe me plin shum mir , dyert centrall , muzik shum te mir cd\mp3 , dy par goma te dimrit me bandasha te reja 14-she, kurese te veres me fellne 15-she ,
i ka te ndrruara llamellen korpen komplet filterin e ajrit filterat e plinit gurtnet para nje jave . Hidraulik
me ni fjal eshte ne rregull nuk ka nevoj me investu ne to mo kurgju
regjistrim deri me 15.07.2015
Informata rreth publikuesit
Valtonii
Mitrovica
049483008
mitrovic [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »