SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL VECTRA
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
310,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
1991
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
76642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen VECTRA ne gjendje perfekte nuk ka asnje defekt ulen e ka te nderrume me kohe me nje fjale eshte tip top siq shihet nga jasht ka gjama te zi fellga te bukura eshte jo si qdo vecter shum e ruajtur...
Informata rreth publikuesit
Gimi
Cologne, Germany
049764805
Cologne, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »