SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes BMW525-Diesel
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '15
Lloji :
BMW 525
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2000
ID e produktit :
76669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW525-Diesel ne gjendje te rregullt viti prodhimit 2000Seria 2001
per me shum Nr:049204161 Viber +38649204161
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Mitrovicë
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »