SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Superoferte per Mazda 3
Çmimi :
€16,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '15
Lloji :
Mazda 3
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1500.00
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
76678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Mazda 3, e re, 150KF, 1.5, Benzin, Manual.
Dogane/Tvsh te paguara!

Info: +386 (0) 49-755-606
starmotorskosova@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Star
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »