SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2004 OPEL CORSA 1.3 CDTI
Çmimi :
€4,350.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
76686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL CORSA 1.3 CDTI ne gjendje shume te mire. Shpenzime te vogla . rexhistrim edhe 9 muaj .
Per me shume kontaktoni ne nr: 044/49 355 666
Informata rreth publikuesit
Ermir
044355666
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »