SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes veturen
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
76687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen Vilkswagen/VW Passat 1.9 TDI,Vetura oshte ne gjendje prefekte,regjistri tash i dyt ne kosove,vetura oshte e ardhur nga gjermania,vetura posedon,sensor parking,sensor shiu,Rrota aliazh,Timon Multifunksionale,sistem Navigation,Air conditioning (kontrollin e klimës),Bord kompjuter,CD player shanzher 6,Electr. Dritaret Fuqia,Airbags (para, anë dhe airbags të tjera),ESP,SIGURIA & MJEDISI,ABS,Timon hidraulik,Tuner / radio,Drita mjegulle,automjeteve të përdorura,Tempomat.karrigat me nxemje, 10/2004 197.237 km naftë 74 kW (101 Ps) DETAJË TË TJERA TEKNIKE Zhvendosja: 1896 Vende cm³Anzahl: Numri i dyerve: 4/5 Dyer Konsumi i karburantit. krehër:. përafërsisht 5,6 l / 100 km Konsumi i karburantit. Urban: rreth 7.2 l / 100 km Karburanti. në autostradën: rreth 4,7 l / 100 km emetimet e CO2 krehër:. ca. 151 g / km klasë Emisioni: Ngjyra: blu metalik..
Informata rreth publikuesit
besi
Prishtinë
+37744849797
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »